Exekuce

Hrozí Vám exekuce? Pomůžeme Vám!

Exekuce


Vyplacení exekucí

–          pokud vlastníte zadluženou nemovitost, kterou chcete prodat, budeme na základě plné moci vyjednávat s Vašimi věřiteli

–          převezmeme splátky, nebo Vám poskytneme zálohu do doby prodeje

–          vyplatíme exekuce

–          vyřešíme exekuční řízení

–          odstraníme zástavy na nemovitostech

 

Podmínky

–          na klienta je vedeno exekuční řízení nebo bezprostředně hrozí

–          klienti mají na nemovitosti zástavu či exekuci

–          klient ztrácí schopnost splácet dluhy, hrozí smluvní pokuty

–          klientovi hrozí dražba

–          dluh narůstá o penále

 

Vyplácení exekuce a dluhů

Zadlužená nemovitost

–          Pokud máte zadluženou nemovitost, kterou chcete prodat, budeme na základě plné moci vyjednávat s Vašimi věřiteli, převezmeme splátky, nebo Vám poskytneme zálohu do doby prodeje.

Dluh po splatnosti

–          V případě, že máte dluh, který je po splatnosti, a řešíte výzvy k úhradě, je zde velké nebezpečí, že věřitel předá pohledávku k vymožení exekutorovi. Ten pak může zablokovat Váš bankovní účet i Vaši nemovitost, nebo členská práva u družstevního bytu.

Nemovitost se zástavou či exekucí, neschopnost splácet úvěr

–          Pokud máte na Vaší nemovitosti zástavu či exekuci nebo ztrácíte schopnost splácet úvěr, hrozí Vám smluvní pokuty, banka po Vás může vyžadovat splacení celého úvěru najednou kvůli porušení podmínek úvěru a u exekuce Vám může hrozit i dražba. Pokud máte na Vaší nemovitosti zástavu nebo exekuci, nelze ji prodat standardní cestou.

–          U zástavy se musí nejprve zjistit podmínky zaplacení úvěru – jeho předčasného splacení a také zajistit aktuální vyčíslení dluhů u exekutora či společnosti / banky, která poskytla úvěr. Pokud potřebujete vyplatit svůj bankovní či nebankovní úvěr z důvodu prodeje, je důležité nejprve jednat se společností / bankou, která úvěr poskytla. Je třeba podat písemnou žádost o předčasné splacení a aktuální vyčíslení úvěru k určitému datu. Pokud máte na své nemovitosti soudcovské zástavní právo, nelze u prodeje nemovitostí financovat koupi prostřednictvím hypotečního úvěru. V případě vyplacení dlužné částky věřiteli musí věřitel vystavit soudu potvrzení o úhradě dluhu a soudním řízením.

Žádám o pomoc

Popis mé situace:

Popis nemovitosti:

Tržní cena nemovitosti:

Mé dluhy celkem:

Vaše jméno:

Telefon:

Email:

Adresa:

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress