O nás

FOR YOU REALITY Broker s. r. o.

O nás


FOR YOU REALITY Broker s. r. o.
Rodinná realitní kancelář
Sídlo: Praha 9, ul. Marešova 643/6
Pobočka: Ostrava, Stodolní 15

Naše služby nabízíme v Moravskoslezském kraji, Praze i na Floridě.

Podílíme se na rozvoji a dynamickém růstu českého trhu s realitami, naše firemní kultura je postavená na základech etiky podnikání, respektování zákazníka, jeho potřeb a požadavků a činí z kanceláře

FOR YOU REALITY Broker s. r. o. , profesionálního, spolehlivého a osvědčeného partnera v neomezeném světě realit.

Kancelář FOR YOU REALITY Broker s. r. o., nabízí řešení standardních i nestandardních situací, tzn. jak vyřešení Vaší situace tak jistotu pro Vás. Jsme solidní a seriozní společnost jejímž cílem je spokojený klient.

Pro koho tu jsme? „FOR YOU“ – náš název je přece „PRO VÁS“ a děláme vše pro dosažení maximální spokojeností našeho klienta.

Rychlost – vstřícnost – spolehlivost

Svým zákazníkům poskytujeme profesionálně odborný a úplný servis v oblasti výkupu, prodeje, financování a nákupu nemovitostí, tímto pomáháme každému v uspokojení jeho základní životní potřeby – bydlení. Chceme být „ polárkou mezi hvězdami“ pro své zákazníky!

Co je naším cílem?

Chceme poskytnout klientovi co možná největší spektrum služeb v oblasti realitní a stavební činnosti od výběru nemovitostí přes financování, vyřízení formalit až po nastěhování.

Každým vyřešeným obchodním případem chceme získat spokojeného klienta, jelikož nejlepší reklamou pro nás je jeho spokojenost a jeho pozitivní reference v rodině a v okruhu přátel, to nám vytváří dobré jméno. Dobré jméno je naše vizitka a vizitkou je, že klienti se k nám vracejí a opětovně vyhledávají služeb našich profesionálně vystupujících makléřů.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress