Novostavba RD 4+kk, Dolní Domaslavice

  • senov (1)
  • senov (2)
  • senov (3)
  • senov (4)
  • 666666666 (20)
  • 666666666 (522
  • 666666666 (21)
  • 666666666 (655)

ID nemovitosti : 1058

PRODEJ 4 290 000 Kč - Rodinné domy
140 m2 4 Pokojů 1 Koupelna Tisknout

Nabízíme Vám atraktivní novostavbu rodinného domu typu bungalov  4+kk o výměře 140 m2 (základová deska 15m x 9,5m), zahrada 2300 m2.  Z nedalekého Havířova, Českého Těšína či Frýdku-Místku je velmi dobře dostupná a po nové rychlostní komunikaci po 7km dojedete i do Ostravy .

Nadstandardní jednopodlažní dům o velikosti 4+kk  je umístěn na slunném pozemku s nádherným výhledem .

Velkoryse řešený obytný prostor tvoří moderní kuchyně v ceně s obyvácím pokojem s krbem ,řada velkých oken s trojsklý zabezpečuje dostatek světla v kteroukoliv část roku a umožňuje přímý vstup na venkovní terasu orientovanou na jižní stranu. Další  3 samostatné místností, velká moderní koupelna s vanou, sprchovácím koutem  a toaletou, dále samostatné WC, technická místnost.

Dům splňuje přísná kritéria daná pro velmi úspornou stavbu. Technické řešení, kdy obvodový plášť provedený z tvárnic Phorothermu 30cm, navíc doplněna komplexním zateplovacím systémem 14cm, garantuje nízké náklady na vytápění. Kvalitní švedské tepelné čerpadlo  NIBE vzduch-voda  vytápí rodinný dům  prostřednictvím podlahového vytápění a v koupelně navíc žebříkové topení.  Sanitární zařizovací předměty od renomovaných výrobců jsou doplněny bateriemi , které kombinují dokonalost tvaru a funkčnosti. V celém domě jsou použity sádrové omítky a sádrokartonové podhledy, které Vám dají komfort dokonale hladkých ploch a jsou ušlechtilým materiálem pro Vaše zdravé bydlení. Sádrové omítky regulují vlhkost vzduchu a významným způsobem snižují množství alergenů.  Opravy sádrokartonu i sádrových omítek jsou totiž velmi snadné a bez viditelných stop. Rodinný dům je napojen na inženýrské sítě obecní vodovod a elektrická energie.

Výjimečnost domu podtrhuje zajímavé  řešení střešní konstrukce, které umožnilo použití tradiční pálené tašky Francouzská zn. TONDACH .Pozemek obdélníkového tvaru, na kterém je rodinný dům postaven, je přístupný přímo z obecní komunikace. Předsazená odstavná zpevněná plocha přitom umožní bezproblémové parkovaní automobilů Vašich přátel. Velikost pozemku a jeho umístění zcela jistě umožní vybudování dostatečného soukromí na zahradě.  V ceně zahrnuto zpevněné stání pro 2 auta, po dohodě možno zajistit přístřešek i oplocení.. Financování Vám zajistíme smluvním partnerem.

Vlastnosti

Podobné nemovitosti

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress