Pojištění

Pojištění


Pojištění

–              zařizujeme veškeré druhy pojištění – zdraví, movitý i nemovitý majetek, zabezpečení proti škodám – živelným pohromám i menším nepříjemnostem

–            díky našim odborníkům jsme schopni porovnat podmínky různých pojišťoven a zajistit Vám ty nejlepší, které jsou v současnosti na trhu

Pojistka pro lepší budoucnost

–          Pojištění znamená myslet dopředu, myslet na zadní kolečka. Máme velké množství druhů pojistek. Můžete si pojistit zdraví, movitý i nemovitý majetek, můžete se zabezpečit proti škodám – živelným pohromám i menším nepříjemnostem. Potkají-li vás špatné časy, nemusíte díky pojištění začínat od nuly, ale s finanční injekcí, která může být v těžké chvíli obrovskou pomocí.

Jak se to říká? Neštěstí nechodí po horách, ale po lidech, cesty osudu jsou nevyzpytatelné. Jeden den máte zdravou rodinu, dům a zahradu, druhý den může být všechno jinak. Právě proto je rozumné myslet dopředu a pojistit se.

 

Naše společnost Vám pomůže s vyřízením pojištění proti živelním událostem, jako je například:

 

–          požár, vichřice nebo krupobití,

–          pojištěním proti krádežím nebo loupežným přepadením,

–          pojištění proti vandalismu

–          pojištění proti povodním a záplavám a například poškozeným potrubím

–          další typy živelných událostí…

 

Můžete se na nás spolehnout při řešení sporů po nákupu vybavení do vaší domácnosti, tedy různých reklamací, sporů s dodavateli služeb, například elektřiny, plynu nebo vody, zkrátka všechny možné spory, které mohou nastat v souvislosti s vaší domácností.

 

Dokážeme snadno uzavřít smlouvy, zajistit pojištění nemovitosti zkolaudované i ve výstavbě a zajistíme pojištění vedlejší stavby samostatně.

 

Pojistíme i váš majetek!

Největší diamantem, který máte, je vaše zdraví dále střecha nad hlavou.  Jak celý dům či byt, tak jeho vybavení lze pojistit proti poškození nebo úplné ztrátě. Pojištění majetku se tak stává tím nejzákladnějším. Nezapomínejte L

 

Naši pojišťovací makléři vám připraví pojištění na míru s tím, že vám dokážou zajistit vinkulaci pro hypotéku. Díky našim odborníkům jsme schopni porovnat podmínky různých pojišťoven a zajistit vám ty nejlepší, které jsou v současnosti na trhu.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress