Refinancování

Refinancování


–          K refinancování dochází ke konci garantování fixní úrokové sazby.

–          Refinancujte hypotéku co nejdříve před koncem fixace.

Proč refinancovat?

Je mnoho argumentů proč refinancovat:

–           důvod k refinancování je zcela jednoduchý – znamená splacení současné hypotéky novou, výhodnější hypotékou.

–           k refinancování dochází ke konci garantování fixní úrokové sazby u původní hypotéky. I když vám banka nabídne novou úrokovou sazbu pro příští období, nemusí být zdaleka tak výhodná, jako podmínky, které nabízí jiná banka.

 

A právě zde je to čas pro nástup našeho hypotečního makléře, kterého musíte uvědomit 6 až 8 týdnů před koncem fixace. Makléř je informován, zná trh a je schopen zařídit splacení současné hypotéky novou hypotékou s nižší úrokovou sazbou. Jeho přičiněním pak ve výsledku můžete ušetřit nejen desítky, ale i stovky tisíc.

Pamatujte na možnost refinancování a nepouštějte to z hlavy.

 

Mějte na paměti, že čím dřív se budete zajímat o refinancování, tím lépe, budete mít čas vše zajistit před koncem fixace.

 

Potřebujete čas zjistit současné úrokové podmínky u všech bank. Zde využijte a spolehnete se na našeho hypotečního specialistu, který Vám tyto informace podá.

 

Poté, co hypoteční makléř zjistí výhodnější podmínky, které nabízí jiná banka nebo stavební spořitelna, můžete o této skutečnosti uvědomit stávající banku a vyzvat jí, aby své podmínky upravila.

 

Jestliže banka na výzvu nereaguje, je nejvyšší čas začít vyřizovat novou, výhodnější hypotéku.

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress